16. září 2012

Dohazovač


Glee Czech Fest - den čtvrtý - Dohazovač

Pan Karofsky chce pro svého Davida to nejlepší.

Tohle drabble je něčím zvláštní, proto ho chci věnovat Doree jako poděkování za to, že celý povídkový týden pořádá a má s ním takový úspěch. 

Varování: pokus o humor, mpreg a příliš aktivní rodiče

Dohazovač

Kurt zvažoval kompletní změnu podoby za pomoci plastické chirurgie. Nebylo kam se schovat. Od chvíle, kdy začal Davida po jeho nepodařeném pokusu o sebevraždu navštěvovat, mu byl pan Karofsky pořád v patách.
„Víš, Dave je vážně dobrej kluk,“ říkával. „Hrozně pracovitej, šikovnej...“ tvrdil. „Nebaví ho jenom fotbal, má spoustu zájmů,“ dodával.
Kurt na to rande, které jim Paul zamluvil v Breadstix, teda šel.
O dva měsíce později dorazila Paulova osmnáctiletá ratolest domů celá popelavá. „Nevim, jak je to možný, ale Kurt je těhotnej!“
Toho dne si pan Karofsky dal napsat silnější prášky na tlak a předsevzetí nedohazovat svému synovi partnery.

11 komentářů:

 1. Silnější prášky na tlak neskutečně pobavily :D A rodiče opravdu umí být strašní v tomhle, když chtějí. Otec se mi snažil dohodit snad polovinu svých kamarádů, když si někde v mozku utvořil představu, že mě přitahují starší chlapi :D

  OdpovědětVymazat
 2. Dorea moc moc děkuje! A má na tváři úsměv od ucha k uchu.
  Já si myslím, že Paul už stejně nikoho nebude muset hledat :) Navíc má být rád, syn má přítele a navíc brzy bude i dědečkem. Mimochodem ten obrázek jsi k tomu vybral skvěle! Chudák Paul.

  OdpovědětVymazat
 3. Ano, myslím, že konec světa se doopravdy blíží, protože Roedeer napsal mpreg. Skvělé, moc jsem si to užila, děkuji. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Paráda! Skvěle jsi pobavil a dohazují rodič je výborný nápad :-D Nemůžu se přestat usmívat...

  OdpovědětVymazat
 5. Trochu léčba šokem pro pana Karofského :) Koutky se mi najednou vyšplhaly po tvářích a teď se mi je nedaří dostat zpátky. Moc hezké. Em

  OdpovědětVymazat
 6. Pokud si Paul nechal předepsat silnější prášky na tlak, nechci radši vědět, co ta zpráva udělala s Burtem. :-D Ale líbilo se mi to! :-) :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Hahá! Rodiče by svým dětem prostě neměli nikoho dohazovat, tak to je. měli by raději myslet na svoje zdraví, než na sexuální život svých dětí. :D Moc pěkné!

  OdpovědětVymazat
 8. Vsem dekuju za komentare :]

  Joli: Co to udelalo s Burtem se mozna dozvis, na utery je prece tema "prvni pomoc" :D

  OdpovědětVymazat
 9. První pomoc :D Tu teď potřebuji já.
  Mimochodem, já jsem se sem k vám připletla tak nějak omylem a náhodou, ale klidně přijmu roli stalkera, pokud budu moct číst vaše vtipné povídky a komentáře.
  Takže: Jmenuji se Emma a budu váš friendly stalker :)

  OdpovědětVymazat
 10. Roedeere skvělý! Už bych si na to od tebe mohla zvyknout, ale vždycky mě to překvapí:D Myslím, to, že by to Kurt vzal tak hopem:D Culím se tu jako blázen, i když z rodičů by se sranda dělat neměla! (nemůžu přece střílet do vlastních řad!) Tatínků je mi upřímně líto. Kurta s Davidem ani tak moc ne, slušelo by jim to.:D Burt je můj oblíbenec, takže chci vědět všechno, prosím!

  Bilkis: Budu se snažit si tu poučku zapamatovat, ale tuším, že to bude fuška!:D
  simplyrambling: Vítej! Nechala bych uvítání na Roedeerovi, ale nemůžu si odpustit si nepřihřát vlastní polívčičku, i když je od jinuď:-X
  Stalkery milujeme! (zejména pokud píší takovéto komenty a jsou tvrdošíjní podobně jako Justin z Queer as folk)

  OdpovědětVymazat
 11. simplyrambling: To jsme radi, ze ses pripletla, alespon mame pocit, ze nepiseme zbytecne, ale nekoho tim tesime :]

  Justinka: Diky ;]

  OdpovědětVymazat