20. března 2012

Honem

Bylo nebylo, na facebookové skupině Glee fanfiction cz/sk se konala anonymní soutěž o nejlepší drabble. Nakonec se jí zúčastnily jen tři minitexty a jelikož soutěž nikdy nebyla vyhodnocená a tahle chuděrka se mi od té chvíle válí ve složce, zželelo se mi jí a dnes jde na blog. Zadání znělo "Si si istý/á, že je to bezpečné?! (veta, ktorú musíte v drabble použiť)" a jde o Klaine, přístupnost... no nevím, ale zase je tam sex a... potraviny.


Už se ale vážně nedalo čekat; ačkoliv bylo léto, táta se z domu téměř nehnul. Asi dobře věděl proč. Kurta všude svrbělo. Snil o tom každou volnou chvílí – jak Blaine pomůže: podrbe, poškrabká, pohladí atd. Nejvyšší nouze.
A tak to honem udělali na kuchyňské podlaze u otevřené lednice (parný den), když Hummelovi starší odjeli na zásobovací nákup. Burt by je nepochválil („Šetříme!"), Blaine se třásl (nedočkavostí, obavami?), Kurt mu po údu kvapně roztíral tající máslo.
„Jsi si jistý, že je to bezpečné?" To se ptal Blaine (a nepřestával se klepat).
Bezpečné? Těžko říct. Kluzké? Snad dost. Opatrně dosedl. Příjemné? Ano!

(srpen 2011)

8 komentářů:

 1. Super :) Teda ale, jsou to kluci neposlušní, rozdat si to rovnou v kuchyni a ještě spotřebovat chudákovi Burtovi máslo! A Protože jsem to já, jako první mě samozřejmě napadlo, že s klasickým máslem v kostce by to asi moc nešlo. A pak mě napadly i další, o poznání děsivější věci, ehm.

  OdpovědětVymazat
 2. Domik: To by me zajimalo co. Rama v krabicce mi moc desiva neprijde :] Proc by to neslo? Copak jsi... nevidela Posledni tango v Parizi? :D

  OdpovědětVymazat
 3. Schováváš před námi ještě nějaké takovéhle poklady? :D Protože jestli jo, tak rozhodně musím trvat na tom, abys s tím přestal a naservíroval nám je. Nejlépe na stříbrném podnose s kouskem másla navrch. :D

  OdpovědětVymazat
 4. Bilkis: Tohle bylo jedine, pak uz mam jen asi tak dvacet rozepsanych povidek :] Diky za komentar!

  OdpovědětVymazat
 5. Spíš jsem myslela s tou kostkou másla. S takovou Ramou by to šlo samozřejmě v pohodě :D

  OdpovědětVymazat
 6. Stručné, výstižné, legrační. Líbilo se mi! :)
  Jinak koukám, že se s přidáváním drabblů roztrhl pytel. Ty, Lucille, Mishule, Domík. Jen tak pokračujte! :) :D

  OdpovědětVymazat
 7. Takovýhle poklady před náma schováváš! jj, ty ceny másla dneska... :D (A osobně mi roztírání Ramy po jakýchkoliv částech těla přijde mnohem děsivější, než použití dobrého, 80%, poctivého kostkového másla... :D)

  OdpovědětVymazat
 8. Nejak nevim, co bych k te Rame jeste dodal, dekuji vam obema za komentare :]

  OdpovědětVymazat