15. prosince 2011

Rozvraceč vztahů

Sekurt (tedy Sebastian/Kurt) drabble. 18+. A mimochodem - stále existuju! Kvůli pracovnímu vytížení nemám moc času na psaní fanfiction, ale nějaká povídka už se zase pomalu rýsuje. Prozatím tohle drabble, protože jak víte, v Glee se objevila nová postava, a já si ji docela (hodně) oblíbil.


 Sebastian vytáhl jazyk z Kurtova zadku, napřímil se a pohrozil, že jestli nepřestane s tím pitomým kňouráním, sebere se a odejde.
„Nééé,“ vybral Kurt odpověď. Byl nadraný jako prase – přesně takhle se to Sebastian chystal říct Blaineovi s tím, že nevynechá žádný detail kromě jednoho: kdo ho opil.
Kurt by něco takového normálně neudělal, jenže... Sebastianovy velké zkušenosti s kluky rozbíjely zábrany. Věděl, jak ho efektivně zbavit svéprávnosti a jak na něj v posteli.
Bylo to skandální, perverzní a nechutné, ale Sebastian to dělal jako bůh. Opilý nebo ne, po tomhle už se k Blaineovi nemohl vrátit s klidnou tváří.

11 komentářů:

 1. Proč mne vůbec nepřekvapuje představa, že by byl Sebastian něčeho podobného skutečně schopen? :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Proč mě vůbec nepřekvapuje představa, že by byl Kurt něčeho podobného skutečně schopen? :D
  Děkuju za drabble, z Kurt/Sebastian se pomalu stává moje velmi oblíbená dvojice, jenom škoda, že se o nich moc nepíše... ale, nezmiňoval jsi náhodou na facebooku, že máš o nich více než stránku...? O:)

  OdpovědětVymazat
 3. Ach ne! Proč? Proč jsi mi zasel do mozku tuhle představu? :D Krindapána, vždyť já už se jí nezbavím!!! Takhle při pátku, když ještě nejsem probraná kafem, je to jako cihla padající na hlavu, fakt. :D Ne, že by se mi to nelíbilo, ale ta představa! Jak mám po tomhle pracovat? :D

  OdpovědětVymazat
 4. Joli: Ted sice nevim, co presne myslis, ale urcite by byl schopny obeho :]

  Lucille: Nejdriv bylo tohle drabble. Pak jsem ho rozepsal. A pak jsem se rozhodl, ze bude lepsi vratit se k puvodni podobe. Myslim, ze bych casem mohl napsat nejake PWP, ale Kurtofsky ma prednost.

  Bilkis: Sebastian by ti rekl, at prestanes knourat a stezovat si! :]

  OdpovědětVymazat
 5. Shit, málem jsem to tady prošvihla! Sice jsem po první čárce tvého drabble zalapala po dechu a nadechla se asi až na konci, ale to neznamená, že se mi to nelíbilo! Vlastně je to tak, že se mi postavy v tvých povídkách líbí víc než v seriálu. :D

  Ať si říká Sebastian co chce, ale já kňourat musím!:D
  Sakra může mi někdo říct, jak po tomhle dnes budu dělat vzornou uslzenou maminku, dojatou nad svými ratolestmi na vánoční besídce?
  Ani všechny ty pisklavé jemné hlásky mi nevymažou z hlavy TOHLE!

  OdpovědětVymazat
 6. Justinko! Uz jsem se lekl, ze ti to bude pripadat moc oplzle, to bych ti pak neveril, ze jsi kdy byla fanynka QAF. A tebe si jako uslzenou maminku vubec predstavit nedokazu :D Diky za komentar.

  OdpovědětVymazat
 7. Roedeer: Oplzlé? Ani nápad!(ježiš, jen jednou jsem cosi namítla kvůli rychlému sexu a bude mi to vyčítáno do smrti:D)To bylo přesně to, co je teď potřeba. Z Vánoc už mi hrabe a to tu ještě nejsou...

  Pravda, neslzela jsem, i když to umím! Po 2,5 hodinách bych ale přivítala už i kulku do hlavy, jen aby to skončilo:D Nakonec bych ti vlastně za tu pěknou vizi vloženou do hlavy mohla poděkovat. Měla jsem alespoň co na přemítání :D

  OdpovědětVymazat
 8. Wow, okej. Nepřekoná to moji novou závislost na BadBoy!Klaine, ale Sebastian, který svede Kurta, aby se tak mohl dostat k Blainovi, to je dost dobrá myšlenka. Klidmě bych to uvítala delší než drabble :D

  OdpovědětVymazat
 9. nejsi sám, kdo si Sebastiana oblíbil, surikatí ksicht se mi taky vetřel pod kůži a nechce odejít
  drable bylo super a doufám, že jednou se dočkáme i něčeho delšího :) muhá
  díky!

  OdpovědětVymazat
 10. Justinka: Ty jsi teda hrozna matka! :D

  Domik: Anebo Sebastian, který svede Kurta a zjisti, ze Kurt je vlastne mnohem lepsi nez Blaine (coz je). Taky bych to uvital, napadu desitky, ale cas na psani skoro zadny. Kez by mi nejaky nadelil Jezisek. Diky mnohokrat za komentar!

  Dorea: Viz vyse. A taky diky za komentar :]

  OdpovědětVymazat
 11. S tím nulovým časem ke psaní to znám. Musím se učit, ale stejně to většinou končí tak, že ani nepíšu, ani se neučím, jen si stěžuju, že nemám ani na jedno čas :D

  OdpovědětVymazat